Image About

  "Kosmed" kosmetologia estetyczna Bytom Twóróg

  Usługi z zakresu fryzjerstwa, kosmetyki, masażu i fizykoterapii świadczymy na najwyższym poziomie, pozwolą cieszyć się zdrowiem, piękną cerą , lśniącymi włosami oraz dobrym samopoczuciem Odłóż więc na chwilę codzienność...

  Doświadczenie, pasja i ciągłe doszkalanie się pozwala nam Państwa zadowalać.

  Wyjątkowe miejsce - zanurzone w czekoladowym brązie, kameralne wnętrza wyciszają Twoje emocje i zatrzymują czas....

  Odkryj nasze zabiegi

  • Peeling węglowy

   Zabieg polega na naświetlaniu promieniem laserowym skóry twarzy lub dekoltu uprzednio pokrytej specjalną koloidalną zawiesiną węgla. Podczas zabiegu drobinki węgla wnikają w najdrobniejsze nierówności skóry, zagłębienia, pory i absorbują energię światła laserowego.

   Więcej informacji
   Image Variety
  • Mezoterapia igłowa

   Mezoterapia igłowa działający miejscowo niechirurgiczny zabieg medyczny polegający na dostarczeniu bezpośrednio do skóry właściwej substancji leczniczych, regenerujących lub odżywczych.

   Więcej informacji
   Image Variety
  • Laminacja rzęs

   Zabieg polega na zmianie kształtu naturalnych rzęs, a następnie jego utrwaleniu. Kolejnym etapem zabiegu jest aplikacja preparatu odżywczego. Efektem jest podniesienie rzęs u nasady, optyczne wydłużenie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs.

   Więcej informacji
   Image Variety
  • Henna pudrowa

   To innowacyjna metoda koloryzacji i stylizacji w całości oparta na naturalnych składnikach. Dzięki pudrowej hennie kolor i kształt Twoich brwi zostanie uwydatniony, a włoski staną się silne i odżywione.

   Więcej informacji
   Image Variety
  • Pozostałe zabiegi

   Sprawdź nasze pozostałe zabiegi. Kliknij poniżej.

   Kosmetyka
   Fryzjerstwo
   Image Variety
  • fbcient
   Izabela
   Gorąco polecam Kosmed Centrum Zdrowia i Urody jest zawsze miła i sympatyczna obsługa można poczuć się jak w domu a pazurki i zabiegi wykonywane są profesjonalne
  • fb
   Monika
   Mój ulubiony i polecam serdecznie.Wszystko robione perfekcyjnie i atmosfera super i dziewczyny miłe,Najlepszy Salon Kosmetyczny na Bytomiu.Dziewczyny mają talent ogromny pod każdym względem
  • fb
   Majka
   Nie ma lepszego miejsca w Tworogu i okolicach.Wszystkie zabiegi wykonane na najwyższym poziomie,fachowe i bardzo indywidualne podejście do klienta .Polecam serdecznie

   Poznajnasz zespół

   Justyna

   Justyna

   Właściciel
   Beata

   Beata

   Kosmetolog
   Karolina

   Karolina

   Kosmetyczka
   Marta

   Marta

   Kosmetyczka

   Obejrzyjnasze zdjęcia

   Every treatment is specifically designed to offer a unique experience, using powerful massage sequences and the most potent actives available in the world today.

   Skontaktuj sięz nami

   kosmed@o2.pl

   ul. Kopernika 2
   42-690 Tworóg

   Te: +48 516 123 294
   
   Imię i nazwisko
   Adres email
   Telefon kontaktowy
   Treść wiadomości
   Przepisz kosmetyka Bytom zmień
   Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Kosmed w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. W przeciwnym razie prosimy o kontakt telefoniczny.