Trwała na rzęsy

Zabieg ten jest przeznaczony dla kobiet, które nie są zadowolone ze swych prostych, krótkich rzęs (co nie oznacza, że nie można tą metodą podkręcać rzęs długich).

Podobnie jak przy włosach, trwała na rzęsy polega na nawinięciu nasączonych specjalnym preparatem rzęs na malutkie wałeczki. Zyskuje się przez to nie tylko efekt powiększonego oka, ale i również optyczne wydłużenie samych rzęs.

Zastępuje to znaną od lat "zalotkę", której zastosowanie zapewnia efekt zaledwie na kilka godzin, a często uszkadza i łamie rzęsy.
Trwała utrzymuje się przez 3-6 tygodni (okres naturalnej, fizjologicznej wymiany części włosów). Preparaty służące do wykonania tego zabiegu bazują na składnikach naturalnych, nie szczypią w oczy, nie drażnią ich i nie stanowią jakiegokolwiek zagrożenia dla oka.
Żele stosowane podczas zabiegu trwałej na rzęsy WIMPERNWELLE są bardzo łagodne. Pierwszy żel zmienia strukturę i otwiera łuski rzęs,  żel drugi zamyka strukturę rzęs w nowym kształcie.

Podczas opracowywania składu chemicznego żeli do zabiegu trwałej na rzęsy WIMPERNWELLE  zwracano uwagę na dobranie takiej wartości pH, ab nie uszkodzić struktury rzęs.

Zalotka do rzęs mechanicznie podkręca rzęsy. Podczas nadawania rzęsom kształtu za pomocą zalotki można je w łatwy sposób pozaginać lub nawet połamać.

Efekt podkręcenia rzęs za pomocą zabiegu trwałej na rzęsy WIMPERNWELLE utrzymuje się przez dłuższy okres, zalotki do rzęs musisz używać codziennie.

Laminacja plus botox rzęs

Laminowanie rzęs często nazywane jest keratynowym liftingiem rzęs.

Jednak od klasycznego liftingu, który tylko unosi rzęsy różni się tym, że rzęsy po takim zabiegu są również  odżywione. Obie metody pielęgnacji rzęs dają spektakularne efekty, 

Zabieg polega na zmianie kształtu naturalnych rzęs, a następnie jego utrwaleniu. Kolejnym etapem zabiegu jest aplikacja preparatu odżywczego. Efektem jest podniesienie rzęs u nasady, optyczne wydłużenie oraz dogłębne odżywianie naturalnych rzęs. Użyte preparaty zawierają witaminy i minerały, które działają odżywczo, pogrubiająco i regenerująco na włos oraz wypełniają uszkodzone części rzęs.

Efekt zabiegu utrzymuje się przez około 6-8 tygodni i zależny jest od indywidualnego cyklu wzrostu włosa.

Botox rzęs- Zabieg jeszcze bardziej odżywiający rzęsy. Preparat doskonale wypełnia uszkodzone części włosów, przywracając ich naturalną strukturę i głęboko nawilżając każdą rzęsę.

Preparat może być stosowany jako niezależny zabieg w celu wzmocnienia i zwiększenia objętości rzęs i brwi lub jako uzupełnienie po zabiegach liftingu i laminacji.

Składniki botoxu:      

  • Kwas hialuronowy- nawilża, zmiękcza i odbudowuje.
  • Olej macadamia, arganowy, jojoba- odmładza i pielęgnuje.
  • Kolagen Roślinny - wypełnia ubytki w strukturze włosa.
  • Vitamina B6, E, K,Omega 3,- regeneruje.
  • Pantenol- odżywia, dodaje blasku.
  • Kwas askrobionowy- chroni i pogłębia kolor.
  • Tokoferol- działa ochronnie.

kosmetyka Bytom