Lift peel / Aziatic peel / Architect peel / Depigen peel

Architect peel
kosmetyka Bytom

Rozszerzone pory nie są problemem jedynie tłustej cery.  Poszerzenie ujść gruczołów łojowych oraz nierównomierna tekstura skóry mogą być efektem ubytku kolagenu, odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność skóry. 

Zmiany te pojawiają się wraz z upływem czasu. Dokonują się na skutek grawitacji, deficytów w obrębie rusztowania podskórnego, czy też wahań hormonalnych w okresie menopauzy. Architect Peel™ to zabieg stymulujący syntezę kolagenu XVIII, dzięki czemu: 
- zwęża pory,
- wygładza teksturę skóry,
- redukuje zmarszczki,
- ujędrnia i napina skórę.
Lift Peel
 

kosmetologia estetyczna Bytom

dwufazowy program liftingujący, bazujący na 10% czystym kwasie glicyryzynowym. Składnik ten, dzięki własnościom immunostymulującym i antyoksydacyjnym, pobudza regenerację komórek skóry oraz hamuje działanie hialuronidazy.
Pierwszy etap składa się z zabiegu w gabinecie kosmetycznym. Jego istotnym elementem jest aplikacja ampułki LIFT PEEL STEP 1, z 10% czystym kwasem glicyryzynowym, poprawiającym sprężystość, napięcie i gładkość cery. Zwieńczeniem sesji jest nałożenie LIFT SERUM STEP 2, które Klientka otrzymuje w celu kontynuacji pielęgnacji w domu.

Drugi etap programu polega na pielęgnacji domowej. Preparat LIFT SERUM STEP 2 powinno się nakładać na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu, 2 x dziennie. Kwas glicyryzynowy, który stanowi bazowy element produktu, działa przeciwzmarszczkowo. Hamuje wydzielanie hialuronidazy, enzymu rozkładającego naturalny kwas hialuronowy w skórze, który odpowiada za jędrność i nawilżenie skóry. Dodatkowo wykazuje działanie antyoksydacyjne.

masaż Bytom

fryzjerstwo Bytom
AsiaticPeel


zabiegi kosmetyczne Bytom

AsiaticPeel to zabieg przeznaczony do pielęgnacji skóry odwodnionej i suchej. Należy poznać różnice pomiędzy tymi dwoma problemami.

Skóra sucha to rodzaj cery często uwarunkowany genetycznie lub pojawiający się na skutek procesów starzenia, natomiast skóra odwodniona to stan przejściowy, mogący dotyczyć każdego rodzaju cery, również tłustej. W obu przypadkach bariera naskórkowa nie funkcjonuje prawidłowo co skutkuje nadmierną ucieczką wody ze skóry.

Głównym składnikiem jest kwas azjatykowy, pozyskiwany z wąkroty azjatyckiej oraz inne odżywcze receptury, m.in. ekstrakt z drzewa SachaInchi, NMF, inhibitor ceramidazy. Połączenie tych wszystkich czynników daje idealne źródło, które przywraca hydro-równowagę skóry. Zabieg odbudowuje barierę naskórkową, dzięki czemu wzmocniony zostaje system ochronny skóry. Cera odzyskuje promienność i blask, zmarszczki powstałe na skutek odwodnienia, zostają zredukowane, a skóra jest bardziej elastyczna oraz wolniej się starzeje.

Zabieg składa się z trzech kroków zabiegowych o silnym działaniu i wysokim potencjale nawilżającym.

Krok 1: Peeling -  bazuje na czystym kwasie azjatykowym oraz keratynazie (enzym proteolityczny). W kontrolowany sposób złuszcza naskórek, nawilża, wygładza i zwiększa skutecznosć działania składników aktywnych aplikowanych w dalszym etapie zabiegu

Krok 2: Serum - skoncentrowane serum z kwasem azjatykowym. Jego zadaniem jest ograniczenie TEWL, silne nawodnienie głębszych warstw naskórka oraz przywrócenie komfortu skórze. Dodatkowo zawiera inhibitor cermidazy, który silnie regeneruje barierę naskórkową, utrzymuje odpowiednią równowagę lipidów, poprzez stymulowanie ich syntezy oraz ograniczenie degradacji ceramidów.

Krok 3: Maska - to maska z wiskozy, którą aktywuje się specjalnym płynem MaskActivator, zawierającym kwas azjatykowy, NMF oraz ekstrakt z drzewa SachaInchi, niezwykle bogaty w WNKT. Maska wspomaga regenerację bariery naskórka, wygładza zmarszczki wynikające z odwodnienia, zwiększa elastyczność skóry.

Zalety zabiegu:                                                                    

- nawilżona i przyjemna w dotyku skóra- wzmocniona bariera naskórka- wygładzone zmarszczki wynikające z odwodnienia skóry
Depigenpeel


kosmetyczka Bytom

Zabieg bazujący na 10% czystym kwasie gentyzynowym.

DepiGenPeel – dwufazowy program rozjaśniający przebarwienia, bazujący na 10% czystym kwasie gentyzynowym. Składnik ten bogaty jest w enzymy owocowe oraz usieciowaną papainę, które delikatnie złuszczają naskórek, skutecznie rozjaśniając przebarwienia. Sekretem formuły jest ekstrakt z owoców drzewa mangowego, bogaty w duże ilości naturalnej witaminy C i kwasu mlekowego, bezpośrednio oddziałujący na aktywność tyrozynazy i odnowę komórek skóry oraz ekstrakt z kiwi przywracający promienistość cerze.

Składniki aktywne linii wykazują działanie dwukierunkowe: minimalizują już istniejące przebarwienia oraz chronią przed powstaniem nowych zmian o charakterze pigmentacyjnym.
RetiPeel


usługi kosmetyczne Tworóg

RetiPeel™ to dwuetapowy system silnie odmładzający, wykorzystujący unikalny podwójny kompleks
o łącznym stężeniu 10%, bazujący na czystym retinolu i jego pochodnych.

Najwyższe stężenie kompleksów aktywnych!10% w pierwszej fazie – w gabinecie, 2,5% w kremie do pielęgnacji domowejSpotęgowana siła RETIodmładzania!Tylko w RetiPeel™ występują 2 kompleksy bazujące na czystym retinolu i jego pochodnych, wzmocnione składnikami intensyfikującymi odnowę skóry.To nie jest zabieg silnie złuszczający!Po zabiegu skóra nie jest silnie podrażniona, zaczerwieniona. Nie występują obrzęki. Nie wymaga kilkudniowej rekonwalescencji.Jedyny zabieg z produktem do pielęgnacji domowej!Klient otrzymuje specjalistyczny krem do pielęgnacji w domu.