O nas

KOSMED to miejsce specjalnie dla Ciebie….

Usługi z zakresu kosmetyki, kosmetologii estetycznej, masażu, fryzjerstwa, świadczymy na najwyższym poziomie, pozwolą cieszyć się zdrowiem, piękną cerą , lśniącymi włosami oraz dobrym samopoczuciem.

Odłóż więc na chwilę codzienność...

Doświadczenie, pasja i ciągłe doszkalanie się pozwala nam Państwa zadowalać.

Wyjątkowe miejsce - zanurzone w czekoladowym brązie i waniliowym kameralnym wnętrzu, które wyciszają Twoje emocje i zatrzymują czas...  

Wyjątkowy klimat i atmosfera – otulone zapachem i dźwiękiem miejsce, przenosi Cię w inny świat – pełen harmonii i spokoju…

Wyjątkowy wypoczynek – zamęt dnia powszedniego pozostaje daleko, a nowa energia wypełnia Twoją duszę… Wyjątkowe zadowolenie – w Twoim własnym rytmie docierasz do celu, który pragniesz osiągnąć – swobody od bólu, stresu i niedoskonałości cery.

Przekraczając próg salonu KOSMED wciąż na nowo doświadczasz niezwykłości tego miejsca…

Każdy klient naszego salonu traktowany jest indywidualnie, co w połączeniu z profesjonalnymi preparatami, dobrej klasy sprzętem i najwyższej jakości kosmetykami, profesjonalną obsługą daje doskonałe efekty.

Zaufało nam już wiele osób, a grupa stałych klientów stale zwiększa się – zaufaj i Ty. Gdzie z filiżanką dobrej kawy otrzymasz wysoką jakość usług.

Zapraszamy serdecznie do salonu KOSMED w Bytomiu i Tworogu.