Naszepracownice

Pracownicy gabinetów to osoby, które uwielbiają swoją pracę, nieustannie się doszkalając, aby usługi nie odbiegały od trendów, które cały czas się ukazują w branży Beauty-jednej z najbardziej rozwojowych w Naszym Kraju i na Świecie

Justyna Jonienc-Ułanowska - właściciel

Justyna Jonienc-Ułanowska - właściciel

Jestem absolwentką studiów wyższych na kierunku biologia ogólna, fizjoterapia, pedagogika oraz kosmetologia. W salonie wykonuję zabiegi pielęgnacyjne, sprzętowe, laserowe, makijaż permanentny, modelowanie i wypełnianie ust oraz zmarszczek, pedicure leczniczy z korekcją wrastających paznokci. Nieustannie idąc naprzeciw oczekiwaniom korzystam ze szkoleń branżowych oraz sama przeprowadzam szkolenia z kosmetyki pielęgnacyjnej, sprzętowej oraz kosmetologii estetycznej. Uwielbiam pracę z ludźmi a prowadzenie salonów, w których również sama pracuję przysparza mi wiele satysfakcji. Zgadzam się dziś z myślą Konfucjusza „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu”.

Beata Herok - kosmetolog

Beata Herok - kosmetolog

Beata ukończyła studia wyższe na kierunku kosmetologia. Posiada w swoim portfolio szereg szkoleń zawodowych. Jest młodą, ambitna osobą, która nadal chce się uczyć i szkolić. Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, upiększające, laserowe, makijaż permanentny, pedicure oraz jest perfekcjonistką w wykonywaniu różnych stylizacji paznokci oraz rzęs. Z salonem związana od 2018 roku.

Karolina Barszczewska - kosmetyczka

Karolina Barszczewska - kosmetyczka

Karolina posiada tytuł technika usług kosmetycznych, oraz pakiet licznych szkoleń branżowych. Z Kosmetyka związana od paru lat. Jest ciepłą, ambitną osobą, która szkolić chce się nadal. Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, upiększające, laserowe, pedicure, masaże, stylizację paznokci. Klientki po spotkaniu z Karoliną chętnie zapisują się na kolejne zabiegi.

Marta Cichoń - kosmetyczka

Marta Cichoń - kosmetyczka

Marta jako technik usług kosmetycznych pracuje w salonie od 2018 roku. Posiada szereg branżowych kursów i szkoleń.  Nie trzeba było dużo czasu, aby klientki polubiły Martę. Wykonuje zabiegi pielęgnacyjne, masaże, upiększające, makijaże, pedicure, stylizację paznokci. Stara się wykonywać usługi na najwyższym poziomie, co zauważają klientki i chętnie korzystają z jej usług.

Agnieszka Piróg - kosmetyczka

Agnieszka Piróg - kosmetyczka

Agnieszka, absolwentka studiów wyższych na kierunku pedagogika -specjalność edukacja przedszkolna oraz wczesnoszkolna. W 2014 roku uzyskała tytuł technika usług kosmetycznych. W gabinecie wykonuje zabiegi pielęgnacyjne twarzy świetnie radząc sobie z problemami skórnymi klientek w różnym wieku , zabiegi laserowe, upiększające, makijaże, pedicure, stylizację paznokci. Każdego klienta traktuje indywidualnie, starając się zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów, a co za tym idzie w roku 2019 zajęła dzięki głosom zadowolonych klientek 3 miejsce w konkursie na najlepszą kosmetyczkę w Bytomiu organizowanym przez dziennik zachodni.

Patrycja Klyszcz - kosmetyczka

Patrycja Klyszcz - kosmetyczka

Patrycja- technik usług kosmetycznych, która z kosmetyką związana od prawie 10 lat. Specjalizuje się w wykonywaniu paznokci żelowych oraz hybrydowych, ponadto wykonuje podstawowe zabiegi pielęgnacyjne, upiększające, laserowe oraz pedicure. Ciągle dąży do doskonalenia siebie, aby coraz lepiej wykonywać swój ulubiony zawód.

Karolina Andruszkiewicz - kosmetyczka

Karolina Andruszkiewicz - kosmetyczka

Karolina studiowała Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, w roku 2020 uzyska tytuł technika usług kosmetycznych. W salonie pracuje od lipca 2019 roku. Posiada liczne certyfikaty podnoszące jej kwalifikacje. Karolina kocha makijaż, co przekłada się na cudowne prace. Jest osobą chcąca dalej pogłębiać swoją wiedzę. Wykonuje ponadto zabiegi pielęgnacyjne, upiększające, pedicure oraz stylizacje paznokci.

Agnieszka Milewska - mistrz fryzjerstwa

Agnieszka Milewska - mistrz fryzjerstwa

Agnieszka mistrz fryzjerstwa, osoba z licznymi szkoleniami oraz kursami branżowymi. Poza uczestnictwem w szkoleniach Agnieszka również sama szkoli osoby z branży chcące podnieść swoje kwalifikacje. Uwielbia wyzwania koloryzacyjne. Awangardowe fryzury tez nie są obce Agnieszce. Klientki oddają swoje włosy w ręce Agnieszki z uśmiechem na twarzy.